امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77379
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۲
تعداد بازدید: 68
سیدمحمد قاسم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در باره  اینکه برخی نمایندگان مجلس از برداشت غیرقانونی ...

سیدمحمد قاسم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در باره  اینکه برخی نمایندگان مجلس از برداشت غیرقانونی دولت از صندوق توسعه ملی خبر می‌دهند، اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود 4. 1 میلیارد دلار از حساب صندوق برداشت شده، آماری دست ما نرسیده و تا بهمن ماه سال گذشته برداشتی از سوی دولت وجود نداشته است.

قائم مقام صندوق توسعه ملی با بیان اینکه گزارش ماهانه از بانک مرکزی گرفته می‌شود، تصریح کرد: از این برداشت خبری ندارم و باید گزارش بانک مرکزی در این زمینه ارائه شود.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود مجوز برداشت پول از حساب صندوق توسعه ملی توسط ستاد تدابیر ویژه ارائه شده است، گفت: مصوبه‌ای در این راستا به دست ما نرسیده و اطلاعی از آن ندارم و نمی‌دانم برداشتی صورت گرفته یا خیر و باید منتظر گزارش بانک مرکزی در این راستا باشیم.

وی تأکید کرد: هر مصوبه برداشتی باید به دست هیئت عامل صندوق برسد، اما تاکنون چنین مصوبه‌ای به دست ما نرسیده است.

به گفته حسینی، دولت نمی‌تواند بدون مصوبه و مجوز قانونی از منابع صندوق توسعه ملی برداشت کند و قانون چنین اجازه‌ای را نداده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها