امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77395
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا پناهیان امشب در همایش ملی فناوری هسته‌ای با عنوان حماسه مقاومت در دانشگاه پیام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا پناهیان امشب در همایش ملی فناوری هسته‌ای با عنوان حماسه مقاومت در دانشگاه پیام نور مشهد، اظهار داشت: وقتی نصر خدا و فتح از راه برسد و نتیجه جهاد خودش را نشان دهد و پیروزی‌های پی در پی اتفاق افتد مردم به صورت فوج فوج به اسلام روی می‌آورند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: زمانی افراد به صورت تکی جذب اسلام می‌شوند اما بعد از پیروزی به صورت فوج فوج به دین روی می‌آورند و این به دلیل عقلانیت است و عقلانیت یعنی در کاری که محاسبه می‌کنی ضرری نباشد.

وی افزود: برای ثبات حقانیت راه امام (ره) نیازی به ایمان نداریم و با عقلانیت هم می‌شود آن را ثابت کرد.

پناهیان عنوان کرد: دشمن زمانی تسلیم شد که قهرمانان ملی در عرصه هسته‌ای اقدام کردند و دیگران این راه را ادامه دادند و نتیجه گرفتند که نمی‌توانند انرژی هسته‌ای را از ما بگیرند.

وی افزود: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند و این نتیجه خلوص یک جوان بود که در یک سازمان مخلصانه کار کند و با تمام مشکلات باز هم راهش را ادامه دهد تا در نهایت شهید شود.

این استان حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امروز بیش از اینکه دوران ایمان و تقوا باشد دوران تأمل و تعقل است، خاطرنشان کرد: برای مشاهده این پیروزی‌ها نیازی به اعتقاد به فرامین الهی نیست بلکه عمل مخلصانه و مقتدرانه جواب می‌دهد.

وی افزود: دشمنان از به شهادت رساندن جوانان ما به نتیجه نرسیدند و این ما بودیم که از خون آنان به نتایج بسیاری رسیدیم.

پناهیان با بیان اینکه اگر چنانچه امروز در برابر دشمن کوتاه بیاییم فردا ناچاریم کوتاه‌تر بیاییم، افزود: اگر ما کوتاه بیاییم آنان با ما همانند برده برخورد خواهند کرد.

وی یادآور شد: آمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست؛ مگر اینکه دولتی مقابل آنها قرار بگیرد.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: پذیرش این مباحث نیاز به روحیه انقلابی ندارد بلکه با حداقل تعلق این موارد ثابت می‌شود.

انتهای پیام/2202/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها