امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77403
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
جمشید شجاعی یگانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به فرود هواپیمای رئیس مجلس شورای اسلامی در فرودگاه زنجان اظهار داشت: این فرود ...

جمشید شجاعی یگانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به فرود هواپیمای رئیس مجلس شورای اسلامی در فرودگاه زنجان اظهار داشت: این فرود ساعت 7 و 45 دقیقه صبح امروز چهارشنبه روی داده است.

وی با بیان اینکه هواپیمای حامل رئیس مجلس بعد از برطرف شدن شرایط بد جوی از فرودگاه زنجان پرواز کرده است، اضافه کرد: رئیس مجلس با حضور در دفتر ریاست با استاندار زنجان هم دیدار و گفت‌وگویی انجام داده است.

مدیر فرودگاه زنجان با بیان اینکه هواپیمای حامل رئیس مجلس شورای اسلامی حدود یک ساعت در فرودگاه زنجان توقف داشته است، تاکید کرد: این هواپیما حدود ساعت هشت و 35 دقیقه از فرودگاه زنجان به سمت مقصد پرواز کرده است.
 
به گزارش خبرنگار فارس، پس از اینکه هواپیمای از تهران پرواز کرده بود، خلبان پرواز اعلام کرد که به دلیل نامساعد بودن وضعیت جوی بلاروس مجبور است به مدت یک ساعت تا یک ساعت و نیم در فرودگاه رشت توقف داشته باشد. پس از اینکه هواپیما در فضای فرودگاه رشت قرار گرفت، خلبان باردیگر اعلام کرد که برای نشستن در این فرودگاه دید کافی وجود ندارد و به همین دلیل به تهران باز می گردد. در ادامه و پس از 15 دقیقه دیگر، بار دیگر خلبان اعلام می کند مسیر خود را به سمت فرودگاه زنجان تغییر داده و در فرودگاه زنجان فرود خواهد آمد.
انتهای پیام/73004/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها