امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77411
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، محسن رضایی ظهر امروز در حاشیه همایش کشوری اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت درون‌زا در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، محسن رضایی ظهر امروز در حاشیه همایش کشوری اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت درون‌زا در جمع خبرنگاران درخصوص سند اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: این سند اواخر سال گذشته ابلاغ شده و حدود سه سال است روی این سند کار شده و در این سند نظر بسیاری از کارشناسان کشوری، دانشگاهیان، دولتمردان و مجلسی‌ها در نظر گرفته شده است.

رضایی با بیان اینکه مطالعه‌ای در رابطه با مبانی این اقتصاد مقاومتی در کشورهای دیگر صورت گرفته و از تجارب آنها استفاده شده است تصریح کرد: این سند هم تضمینی است و هم در نوع خود از کامل‌ترین اسناد اقتصادی است که تاکنون طی صد سال اخیر در ایران تدوین و ابلاغ شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه مردم باید این سند را از دولتمردان مطالبه کنند و مطالبه‌گر تحقق این سند باشند، خاطرنشان کرد: خود مردم نیز در این زمینه وظایفی دارند و باید آستین‌ها را بالا بزنند و به تولید ملی بپردازند.

رضایی یادآور شد: هم دولت و هم مردم هر دو مخاطب اقتصاد مقاومتی هستند ولی لفظ مردم در اینکه این سند را مطالبه کنند بسیار مهم است.
انتهای پیام/2202/ق30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها