امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77416
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز سه‌شنبه 26 فروردین خطاب به هیأت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز سه‌شنبه 26 فروردین خطاب به هیأت رئیسه شورا در تذکر خود از طرح دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تشکیل شوراها که از سوی مسجد جامعی صورت گرفته است، اعتراض کرد.
متن کامل تذکر شاکری بدین قرار است:

تاکنون در دو نوبت (یکشنبه 24 فروردین جلسه شورا و روز دوشنبه 25 فروردین جلسه مشترک شورا و شهرداران) از سوی جناب آقای مسجد جامعی، موضوع دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تشکیل شوراها (12 اردیبهشت ماه) مطرح شده است.

نفس تعامل، اندیشه درست و مفید است، اما دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران با توجه به عملکرد شورای اول قابل قبول نیست.

بر مردم ما پوشیده نیست که شورای اول در نیمه راه منحل شد و برخی از تصمیم‌سازان محوری آن در جریان فتنه سال 88 پروژه‌های جدیدی از رفتار ساختارشکنانه مطرح شده است.

اکنون سرمایه عقلانیت و محبت که با زحمت در شورای چهارم به دست آمده را پیش رو داریم که نباید با تدبیرهای نسنجیده، قربانی گفته‌ها و ناگفته‌های برخی چهره‌های شورای اول کنیم.

عقلانیت می‌طلبد تجربه ناموفق مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم در دعوت از نمایندگان ادوار مجلس که موجب اعتراض بسیاری از بزرگان نظام شد را، آینه پیش رو قرار دهیم.

اینجانب از جناب آقای مسجد جامعی ریاست محترم شورا و هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تقاضا دارم از بالا رفتن هزینه‌ها برای شورای چهارم و فرو غلطیدن به مباحث سیاسی دوره‌های زمانی گذشته پرهیز کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار