امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77419
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کنارک، محمدرضا نعمت‌زاده بعداز ظهر امروز در جریان سفر هیئت دولت به سیستان و بلوچستان از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کنارک، محمدرضا نعمت‌زاده بعداز ظهر امروز در جریان سفر هیئت دولت به سیستان و بلوچستان از واحدهای صنعتی و شیلاتی کنارک بازدید کرد.
محمدرضا نعمت‌زاده در بازدید از این شهرک صنعتی کنارک اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استانی مستعد در زمینه ظرفیت‌های شیلاتی است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از کارخانه لنج سازی و قایق های صیادی نیز ادامه داد: هم‌اکنون این صنعت با مشکلاتی در زمینه مشتری، بازاریابی و فروش مواجه است.
وی اذعان داشت: باید خط تولید لنج‌های صیادی و تولیدی فعال‌تر شود تا خدمات گسترده‌ارائه شود.
نعمت‌زاده اضافه کرد: با توجه به سواحل با ارزش مکران، دسترسی به آب‌های بین‌المللی باید نگاه به این صنعت و بحث صید و صیادی در آب‌های دور بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
وی بیان داشت: به دلیل اینکه چرخه صنایع غذایی شیلاتی در این منطقه کامل شود، ایجاد صنایع کارخانه تولید قوطی کنسرو با مشارکت بانک صنعت، معدن و تجارت یکی از ضروریات است که از سرمایه‌گذاران برای رود در این زمینه دعوت می‌کنیم.
وی افزود: اگر فعالیت در این زمینه افزایش یابد، دولت نیز قطعا از این بخش حمایت خواهد کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت توسعه صیادی به صورت تخصصی در سواحل آب‌های دور را از ضروریات عنوان کرد.
این مسئول گفت: می‌توانیم مواد اولیه کارخانجات تولیدی ماهی تن و مواد اولیه را تامین کنیم، این چرخه که به حرکت درآید هزاران نفر در سیستان و بلوچستان مشغول به کار خواهند شد.
‌انتهای پیام/75004/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها