امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77428
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدرضا تقوی عضو مجمع روحانیت مبارز عصر امروز در حاشیه مراسم ختم والده ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدرضا تقوی عضو مجمع روحانیت مبارز عصر امروز در حاشیه مراسم ختم والده بادامچیان در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره نشست هم‌اندیشی اصولگرایان اظهار داشت: ما هر هفته نشست برگزار می‌کنیم.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چه شخصیت‌ها و احزابی در جلسه هم‌اندیشی اصولگرایان حضور پیدا می‌کنند، گفت: همه اصولگراهایی که دعوت می‌شوند.

تقوی در پاسخ به پرسشی بر این اساس که آیا اصولگرایان شروع به آسیب‌شناسی نکرده‌اند، تصریح کرد: هنوز خیر.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان انتخابات مجلس را کلید زده‌اند آیا اصولگرایان نمی‌خواهند در این زمینه اقدامی انجام دهند، گفت: تا انتخابات مجلس هنوز دو سال دیگر زمان باقی مانده است و بحث انتخابات نیز فعلا مطرح نیست.

وی وحدت، همدلی ‌و هماهنگی را 3 هدف جلسات هم‌اندیشی اصولگرایان عنوان و خاطر نشان کرد: در جلسات هم‌اندیشی اصولگرایان شخصیت‌های حقیقی دعوت شده‌اند و به عنوان عضویت در حزب خاص نبوده است یعنی افراد بر اساس همان شاخصه اصولگرایی دعوت می‌شوند.

تقوی افزود: از مجموعه اصولگرایان برای هم‌اندیشی جلسات اصولگرایان دعوت به عمل می‌آید بنابراین از چهره‌های مؤثری دعوت کرده‌ایم که هماهنگی و همدلی ایجاد و استهلاک‌ها کم شود و در جهت ایجاد و نشاط اجتماعی می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این پرسش که آیا این جلسات اصولگرایان تاکنون نتیجه‌ای داده است یا خیر، خاطر نشان کرد: همین نشست‌ها فرصت خوبی است تا افراد کنار هم بنشینند و با هم صحبت کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از کاندیداهای اصولگرای موجود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در نشست‌های هم‌اندیشی اصولگرایان دعوت به عمل آمده است یا خیر اظهار کرد: ما به اینکه فلان شخص کاندیدا بوده یا نبوده فکر نمی‌کنیم بلکه از چهره‌هایی که در حوزه اصولگرایی مؤثر هستند و در بدنه اجتماعی نفوذ دارند دعوت می‌کنیم. جلسات وسیع‌تر اصولگرایان در آینده برگزار خواهد شد.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیت‌الله مهدوی کنی مثل اینکه از اصولگرایان دلخور بودند، گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی گله داشتند و این گله نیز گله‌ای درون خانوادگی است.

تقوی در واکنش به بروز رسانی 15 مقام ایرانی در لیست تحریم‌های غرب اظهار کرد: این‌ها جزو شیطنت‌های انگلیس است و انگلیس نیز در شیطنت کردن از بقیه نظام‌های غربی پیشگام‌تر است و فتنه انگلیس فتنه جدیدی نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها