امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7746
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، شعبه پست بانک منطقه مرزی سوخسوهاشم از توابع شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی پیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، شعبه پست بانک منطقه مرزی سوخسوهاشم از توابع شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی پیش از ظهر امروز مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت که بر اثر آن یک نفر هم زخمی شد.

بنا به گفته شاهدان عینی این حادثه زمانی روی داد که سارقی در حالی که چهره خود را پوشانده بودند وارد این شعبه شده و با ایجاد رعب و وحشت موجودی صندوق که بیش از 50میلیون ریال بوده به سرقت برد.

آنان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کردند: سارق مسلح به کلت کمری به هنگام ترک شعبه با سر و صدای مسئول پست بانک مواجه شده که در این لحظه جوانی که در همسایگی شعبه قرار داشته خود را به محل رسانده و با سارق درگیر می‌شود.

این سارق ضمن شلیک تیر هوایی برای متواری شدن اقدام به ضرب گلوله از ناحیه سر به جوان حاضر در صحنه کرده که پس از آن با وجه سرقتی محل را ترک می‌کند.

جوان مجروح نیز توسط اهالی به بیمارستان امام علی (ع) بجنورد اعزام که هم اکنون تحت مراقبت و درمان قرار داشته که حال وی وخیم گزارش شده است.

به گزارش فارس، هم اکنون پیگیری‌های پلیس برای دستگیری عامل یا عاملان این سرقت مسلحانه ادامه دارد.
انتهای پیام/63002/غ30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار