امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77460
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اسلامشهر، صادق صادق‌پور ظهر امروز در گردهمایی معاونین آموزش ابتدایی ادارات آموزش و پرورش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اسلامشهر، صادق صادق‌پور ظهر امروز در گردهمایی معاونین آموزش ابتدایی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در اسلامشهر اظهار داشت: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی، در مدارس وزارت آموزش پرورش، طی چند روز آینده به مناطق ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: با ابلاغ این دستورالعمل ضمن ساماندهی نیروهای مازاد در بخش‌های مختلف، امکان به کارگیری آنها در قسمت‌های دیگر و مقاطع مختلف آموزشی  امکان‌پذیر خواهد شد.

این مسئول از تشکیل کلاس‌های چند پایه خبر داد و گفت: ایجاد کلاس‌های چند پایه در برخی مناطق از جمله روستاها با شرایط جدید و اعطای امتیازهای ویژه در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است.

صادق‌پور بیان داشت: برای اجرایی کردن این طرح چون بار مالی برای وزارتخانه به همراه دارد، منتظر زمان و تأمین منابع مالی آن هستیم که امیدواریم برای سال تحصیلی آینده، به مرحله اجرا درآید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اثرات گفت‌وگو، بیان داشت: بسیاری از مشکلات در جامعه و حتی در نظام آموزشی کشور را می‌توان با  گفت‌وگو حل کرد، به گونه‌ای که همفکری و همکاری مدیران با معلمان مدارس تاکنون بسیاری از مشکلات آموزشی را برطرف کرده است.

صادق‌پور تأکید کرد: به طور قطع در آموزش و پرورش محدودیت‌های زیادی  وجود دارد که اگر تنها به آنها توجه کنیم و از فرصت‌ها غافل شویم، دچار شکست خواهیم شد، باید تهدیدها و محدودیت‌ها را به فرصت تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: کسانی می‌توانند بحران‌ها را به فرصت تبدیل کنند، که بتوانند از فرصت‌ها به خوبی و مناسب استفاده کنند، علاوه بر آن با تقویت روحیه کار  جمعی و همفکری و همکاری با دیگران می‌توان بسیاری از محدودیت‌ها را ازبین برد.

صادق‌پور افزود: رفع موانع ذهنی وعدم اجرای طرح‌ها و شیوه‌های تکراری که بارها با شکست مواجه شده‌اند، باعث رشد و توسعه می‌شود، اندیشیدن و تفکر داشتن در اجرای طرح‌ها مانع از شکست و عقب افتادگی می‌شود.

مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نوع‌آوری و خلاقیت و ایجاد ارزش‌های جدید  باعث رشد و پیشرفت در امور می‌شود و ابتکار و نوع‌آوری رمز موفقیت در دنیای کنونی است.

این مسئول با بیان راه‌های تولید و نشاط در جامعه خاطرنشان کرد: حفظ دانایی، زیبایی و نیکویی سه مولفه‌ای است که می‌توان با آن جامعه شاداب و با نشاط داشت.

در این جلسه نماینده معاونان آموزش ابتدایی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان مسائل و مشکلات آموزشی در مناطق، خواستار رسیدگی مسئولان اداره کل و وزارت متبوع در جهت کاستن مشکلات شد.
انتهای پیام /2302/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها