امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77468
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، علی عراقی پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی استان قزوین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، علی عراقی پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی استان قزوین که در سالن اجتماعات کانون شهید خجسته‌روز شهرستان آبیک برگزار شد، اظهار داشت: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید با ارتباط با مدیران مدارس، بتوانند دانش‌آموزان بسیاری را به کانون‌ها جذب کنند و بر اساس نیازها، علایق و سلایق دانش‌آموزان برای آنها برنامه‌ریزی کنند.

وی افزود: کار مدرسه ایجاد دانش در بین دانش‌آموزان است، ولی کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید این دانش را به مهارت و تجربه تبدیل کنند که البته تبلیغات وسیع و زیبا برای ورود دانش‌آموزان به این کانون‌ها صورت گیرد.

معاون اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید علاوه بر انجام امور فرهنگی که وظیفه‌شان است، کارشناسی عمران بلد بوده و بر نیروی انسانی مدیریت کامل داشته باشند، گرچه داشتن انگیزه، خلاقیت و نوآوری و مهارت برای ارتقای کیفیت برنامه‌های کانون‌ها ضروری است.

عراقی خاطرنشان کرد: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی با توجه به شبکه‌های اینترنتی، ماهواره‌ای، انسانی و گروه‌های مختلف ضاله که با تمام تجهیزات و امکانات و قدرت و قوت علیه نظام ایستاده‌اند، باید در افزایش اطلاعات و خلاقیت‌های خود گام بردارند.

این مسئول اذعان داشت: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید علاوه بر داشتن علاقه به کار تربیتی و فوق برنامه، تبحر، تخصص، تجربه ایثار و از خودگذشتگی داشته باشند تا بتوانند در کارشان موفق شوند.

معاون اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر توسعه برنامه‌ها از سوی مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی تأکید کرد: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید از مشارکت دیگر دستگاه‌های فرهنگی که با نوجوانان و کودکان سر و کار دارند، استفاده کنند.

عراقی تصریح کرد: کانون‌های فرهنگی و تربیتی باید به دلیل امن و سالم بودن پاتوق دانش‌آموزان دختر شود و مدیران این کانون‌ها بتواند آنها را به سمت خود جذب کنند.

این مسئول اضافه کرد: مدیران کانون‌های فرهنگی و تربیتی مسئولیت خطیر و سنگینی را برعهده دارند و باید در راستای جذب دانش‌آموزان و حتی خانواده‌ها گام‌های مؤثری بردارند.
انتهای پیام/77006/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها