امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77470
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، تورج فرهادی در نشست خبری با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: این منطقه با 500 هزار نفر جمعیت بیش از 6 درصد ...

 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، تورج فرهادی در نشست خبری با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: این منطقه با 500 هزار نفر جمعیت بیش از 6 درصد جمعیت کل تهران را تشکیل می‌دهد ودارای 43 صدم درصد سرانه آموزشی است که بسیار کم است ، ضمن آن که سرانه فضای سبزمنطقه حدود 6 درصد است که توزیع مناسبی ندارد.

وی با اشاره به اقدامات منطقه در زمینه‌های مختلف گفت:ساماندهی جنگل کاری پشت دانشگاه آزاد واحد جنوب ، پروژه آلاله ، امتداد 35 متری حسینی ، مجموعه فرهنگی ورزشی شیرازیوتوسعه فضای سبز از جمله کارهای در دست انجام این منطقه است.

فرهادی با اشاره به پروژه تعریض خیابان پیروزی افزود: این پروژه در سه فاز انجام می شود که فاز اول آن تمام و درمجموع تملک کامل معارضان آن تاپایان خردادماه انجام خواهدشد.

شهردار منطقه 14 گفت: ساماندهی خیابان خاوران برای اولین بار انجام شد وهمواره رعایت سرعت، دقت و صحت در دستور کار منطقه بوده است.

وی با اشاره به اعتبار 70 میلیارد تومانی منطقه در سال جدید برای اقدامات عمرانی اضافه کرد: سایر اقدامات دارای سند راهبردی است و بر اساس نیازهای محلات اقدامات تعریف شده است.

فرهادی گفت: ادامه بزرگراه شهید شوشتری ازگردنه تنباکویی تارسالت نیز که حلقه بزرگراه آزادگان راتکمیل می‌کند نیزامسال آغاز می شود و همچنین با عملیات احداث ادامه اتوبان محلاتی تا شوشتری نیز بزرگراه افسریه خلوت‌تر می‌شود.

شهردار منطقه 14 با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه احداث تونل امیر کبیر گفت : بخشی از این تونل به سمت شمال هفته آینده افتتاح می‌شود به این شکل که کسانی که از سمت بازار وارد تونل می‌شوند از طریق 35 متری کرمان وارد کند روی بزرگراه امام علی (ع) می‌شوند و یا به سمت امام علی (ع)شمال می‌روند که بخش امام علی (ع) به سمت شمال هفته آینده افتتاح خواهد شد وبخش دیگر نیزدر برنامه امسال است.

وی همچنین از افتتاح پارک کودک نیز خبر داد وگفت : این پارک نیز به عنوان مجموعه فرهنگی و تجاری برای کودکان صفر تا هفت سال افتتاح می‌شود وپیش بینی راه اندازی پارک بانوان نیز در دست اقدام است.

فرهادی افزود: منطقه دارای 370هزار هکتار بافت فرسوده است که باید برای مشارکت مردم در نوسازی آن فرهنگ سازی شود.

شهردار منطقه 14 ادامه داد: طراح نمایشگاه و فروشگاه بین المللی گل نیز آماده است و سرمایه گذار آن نیز اعلام آمادگی کرده که برای اجرای آن باید معارضان آن تملک شوند که این طرح نیز بیش از200 میلیارد تومان برآورد هزینه شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها