امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7750
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 199
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، «گلعاد اردان» با اشاره به اینکه سناریوی اصلی پیش‌بینی شده در هر حمله‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، «گلعاد اردان» با اشاره به اینکه سناریوی اصلی پیش‌بینی شده در هر حمله‌ای شلیک موشک‌های دوربرد است، نسبت به توان سامانه گنبد آهنین در صورت شلیک صدها موشک به جبهه داخلی این رژیم ابراز تردید کرد.

وی که در نشست سخنگویان دولت در راستای آمادگی برای هفته وضعیت فوق‌العاده سخن می‌گفت، اظهار داشت: سامانه گنبد آهنین در سال گذشته توانایی خود برای مقابله با موشک‌هایی که از غزه شلیک می‌شد، ثابت کرد اما این سامانه قادر نیست در صورت شلیک روزانه صدها موشک‌، از اسرائیل دفاع کند.

وی افزود: ما باید خود را برای وضعیتی که شهروندان در آن بهترین آمادگی را در صورت وقوع جنگ بین اسرائیل و حزب‌الله داشته باشند، آماده کنیم.

اردان تصریح کرد: سناریویی که اسرائیل خود را برای مقابله با آن آماده می‌کند شلیک موشک‌های دوربرد است که هدف آن فرسایش جبهه داخلی و ارعاب شهروندان است.

وی اشاره کرد که بیشتر کارکنان دولت باید درک کنند که در جنگ آینده که شاهد سقوط موشک‌های زیادی خواهد بود، نخواهند توانست با خانواده‌های خود در منازل و پناهگاه‌ها بمانند و مجبور خواهند شد بر سر کار خود آماده شده و امور دولت را اداره کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها