امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77510
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سه تن از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای جلوگیری از تقلب احتمالی در انتخابات فردا ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سه تن از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای جلوگیری از تقلب احتمالی در انتخابات فردا پنجشنبه این کشور ائتلاف تشکیل دادند.

«علی بن فلیس» نخست وزیر پیشین و نامزد جناح آزاد ،‌« موسی تواتی » رئیس حزب « جبهه ملی الجزایر» و « علی فوزی رباعین »، رئیس حزب « عهد 54» این کشور امروز توافق کردند برای نظارت بر فرآیند انتخابات و رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری این کشور همکاری کنند و برای اینکار ائتلافی تشکیل دهند.

این سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری الجزایر از وزارتخانه های کشور و دادگستری این کشور خواستند روسای کمیته های نظارت بر انتخابات الجزایر در سطح کشوری و محلی با نمایندگانشان همکاری کنند.

 « علی بن فلیس»و « علی فوزی رباعین » و ‌« موسی تواتی » سه نامزد و رقیب عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور کنونی الجزایر امروز با صدور بیانیه ای بر ضرورت هماهنگ کردن فعالیت ها و اقدامات خود و تبادل اطلاعات در این زمینه قبل و در جریان برگزاری فرآیند انتخابات ریاست جمهوری کشورشان و به ویژه پس از پایان رای گیری ها تاکید کردند و خواستار نظارت مشترک بر فرآیند شمارش آراء و تحویل گزارش نتایج انتخابات در هر یک از حوزه های رای گیری شدند.

در انتخابات ریاست جمهوری الجزایر که از صبح فردا پنجشنبه آغاز می شود علاوه بر بن فلیس،‌ تواتی و رباعین و عبدالعزیز بوتفلیقه رییس جمهوری کنونی الجزایر ، عبدالعزیز بلعید رئیس حزب جبهه مستقل و لویزه حنون دبیر کل حزب چپ کارگران الجزایر نامزد شده اند.

انتهای پیام/ل.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها