امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77511
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
«صادق الجبران»، وکیل «شیخ شیخ نمر النمر»، روحانی شیعی در بازداشت رژیم سعودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«صادق الجبران»، وکیل «شیخ شیخ نمر النمر»، روحانی شیعی در بازداشت رژیم سعودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عربستان تاکید کرد که شیخ نمر لایحه اتهامات ارائه شده به وی از سوی دادستانی عربستان را درست و قانونی ندانست و آمادگی خود را برای پاسخگویی به اتهامات وارده اعلام کرد.

این درحالی است که الجبران از برگزاری جلسه دادگاه شیخ نمر در روز سه‌شنبه گذشته در دادگاه جنایی ریاض خبر داد و گفت: شیخ نمر تاکید دارد، در صورتیکه کاغذ و قلم در اختیار وی گذاشته شود، به صورت مکتوب جوابیه اتهامات وارده را آماده خواهد کرد و از این حیث جوابیه تهیه شده از سوی وکیل مدافعش را کامل و بسنده نمی‌داند.

صادق الجبران در ادامه از غافلگیریش از موعد و زمان برگزاری دادگاه شیخ نمر سخن گفت و تصریح کرد:‌ 2 روز پیش خود را برای حضور در دادگاه شیخ «توفیق عامر» آماده می‌کردم که یکی از خبرنگاران مرا غافلگیر کرد و گفت که دادگاه شیخ نمر روز 15 آوریل برگزار می‌شود و من با سرعت خود را آماده حضور در این دادگاه کردم.

نیروهای امنیتی سعودی اواسط ژوئیه 2012 شیخ نمر از اهالی منطقه العوامیه را هنگام خروج از یکی از مساجد این منطقه هدف شلیک مستقیم قرار داده و ربودند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها