امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77531
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری «راشا تودی» به نقل از یکی از فرماندهان کمیته‌های دفاع مردمی در شهر کراماتورسک در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری «راشا تودی» به نقل از یکی از فرماندهان کمیته‌های دفاع مردمی در شهر کراماتورسک در جنوب شرق اوکراین امروز چهارشنبه اعلام کرد که 60 نظامی اوکراین با خودروهای نظامی خود به مردم معترض پیوستند.
این اتفاق پس از آن روی داد که مقامات «کی‌یف» برای سرکوب اعتراضات، نیروی نظامی به جنوب شرق اوکراین اعزام کردند و عنوان آن را «عملیات مبارزه با تروریسم» اعلام کردند.
بنا بر این گزارش، شاهدان عینی اعلام کردند که کادر شش خودروی پیاده نظام رزمی اوکراین به هواداران فدرالیزه شدن اوکراین پیوستند؛ همچنانکه یکی از شاهدان امروز چهارشنبه گفت، که گروهی از ساکنان محلی با اعضای این کادرهای نظامی گفت‌وگو کردند و آنان را متقاعد کردند که تروریست نیستند بلکه اهالی مسالمت‌جوی منطقه‌اند.
این شاهد عینی افزود که این نظامیان نیز پرچم روسیه را برای بالای خودروی اصلی خود برافراشتند و به همراهی نیروهای دفاع محلی به شهر سلاویانسک رفتند.
همچنین امروز برخی تصاویر در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی منتشر شد که نشان می‌دهد برخی خودروهای منشق شده اوکراینی پرچم روسیه را بر بالای خود برافراشته کرده‌اند.
انتهای پیام/.ص.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها