امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77540
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دادن سلاح‌های جدید به معارضان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دادن سلاح‌های جدید به معارضان مسلح سوریه مانع از حل سیاسی بحران این کشور است.
وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دادن سلاح‌های جدید به معارضان مسلح در سوریه به منزله بر هم زدن ثبات و ممانعت از راه حل سیاسی برای بحران این کشور است.
وزارت خارجه روسیه تصریح می‌کند که گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که سامانه‌های موشکی ضد تانک آمریکا با عنوان «بی جی ام - 71 تاو»  در اختیار افراد مسلح در سوریه قرار گرفته است که از جمله آنها گروه « حرکة حزم» بوده که از طریق منابع غربی به این موشک‌ها دست پیدا کرده است و این گروه‌ها دوره آموزش استفاده از این سلاح‌ها را پشت سر گذاشته‌اند.
در این بیانیه آمده است که اگر دولت آمریکا با دادن این سلاح‌ها به معارضان مسلح موافقت کرده باشد این اقدام آمریکا با تصریحات این کشور در مورد حمایت از راه حل سیاسی در تضاد است.
وزارت خارجه روسیه می‌افزاید در هر حال وارد کردن این سامانه‌ها از منابعی دیگر بدون موافقت مقامات آمریکا امکان پذیر نیست.
مسکو همچنین نگرانی خود را از اینکه این سلاح‌ها در اختیار تروریست‌هایی قرار بگیرد که از آن علیه شهروندان استفاده کنند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها