امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77552
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کلیه فیلمسازانی که در زمینه شهدای هسته ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامی فیلم دارند می‌توانند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کلیه فیلمسازانی که در زمینه شهدای هسته ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامی فیلم دارند می‌توانند آثارشان را تا سوم خردادماه به دبیرخانه جشنواره به نشانی:تهران- خیابان سمیه- خیابان خاقانی- کوچه طبرسی – پلاک 6 – طبقه دوم ارسال یا تحویل نمایند.
 
براساس این گزارش،علاوه بر موضوع شهدای هسته‌ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامی؛ آثاری که در رابطه با نقش مردم در مقابله با تروریسم، فتنه، جریانات انحرافی و منافقینباشند نیز  می توانند در بخش سینمای ایران شرکت کنند.
 
این جشنواره توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار می شود و مهمترین هدف آن"تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه­های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس"، " نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی"، "مقاومت و  بیداری اسلامی"، "مقابله با استکبار جهانی" ،" تروریسم" و "صهیونیسم  بین­‌الملل"عنوان شده است.
 
سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در بخش­‌های «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» و با حضور فیلمسازان داخلی و خارجی برگزار می­‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار