امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
۰۵:۲۸
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77559
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 179
حمید هنرجو، نویسنده و شاعر ادبیات کودک و نوجوان و بزرگسالان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان ...

حمید هنرجو، نویسنده و شاعر ادبیات کودک و نوجوان و بزرگسالان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: مجموعه شعر «عروسی درخت» به زودی از سوی واحد کودک و نوجوان حوزه هنری منتشر می‌شود.

وی عنوان کرد: کتاب «عروسی درخت»، شعرهای کودکانه با فضای عاطفی و دینی است که به بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهد رسید.

هنرجو درباره کتاب «بوی تمشک»، ادامه داد: این کتاب دربردارنده 11 شعر کودکانه با موضوعات اجتماعی و آن چه برای کودک امروز ملموس بوده و با آن سرو کار دارد، است که به زودی از سوی انتشارات «سروش» منتشر می‌شود.

وی افزود: در مجموعه شعر «بوی تمشک» یک شعر متفاوت درباره «زلزله» وجود دارد یعنی یکی از اشعار این کتاب، به پدیده زلزله به عنوان یک پدیده طبیعی، نگاه دینی و فلسفی دارد که با زبان شعر کودکان بیان شده است.

به گفته حمید هنرجو، کتاب «سید شاعران انقلاب اسلامی» که زندگینامه و اندیشه مرحوم سیدحسن حسینی است از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به مخاطبان این عرصه، ارائه می‌شود.

بر اساس این گزارش، حمید هنرجو متولد 4 شهریور سال 52 در تهران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است که تاکنون بیش از 70 عنوان کتاب شعر، داستان، پژوهش ادبی و غیره را منتشر کرده است که از جمله که آنها می‌توان به کتاب «سید شاعران انقلاب اسلامی،»، رمان «عروس حباب‌ها» و «سپیده شعر ایران» اشاره کرد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها