امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77560
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 66
حسن آقاکریمی تهیه کننده فیلم سینمایی «موقت» درباره روند تولید این فیلم به خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سال ...

حسن آقاکریمی تهیه کننده فیلم سینمایی «موقت» درباره روند تولید این فیلم به خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سال گذشته قرار بود بنیاد سینمایی فارابی از فیلم‌های اول حمایت کند، اما در اسفند 92 رویه تغییر کرد و اعلام شد که مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از 10 فیلمساز اول دعوت می کند و  سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی گفتگویی اعلام کرد که قرار است از 5 فیلم در نیمه اول سال 93 و 5 فیلم دیگر در نیمه دوم سال حمایت شود.

تهیه کننده فیلم های سفر مرگ و قفل ساز با اشاره به اینکه سال گذشته زمان زیادی برای هماهنگی با بنیاد فارابی گذاشتیم ادامه داد: از آنجایی که باید شورایی برای بررسی فیلمنامه‌ در مرکز گسترش تشکیل شود در اردیبهشت ماه به مرکز مراجعه می‌کنیم.

او در ادامه با اشاره به اینکه 2ماه از مهلت پروانه ساخت صرف انتقال کار از فارابی به مرکز گسترش شده است گفت: ما تقاضای افزایش مهلت پروانه نمایش داده‌ایم تا مهلتی برای بررسی این فیلم در مرکز گسترش وجود داشته باشد و مشخص شود مرکز از این فیلم حمایت می کند یا خیر.

او همچنین از معوق ماندن برخی کارهای انجام شده در پیش تولید این فیلم خبر داد و گفت: سرمایه گذاری کامل توسط بخش خصوصی  در  آثار اول فیلمسازان امکان پذیر نیست و نیاز به حمایت دولتی از این فیلمسازان است.

فیلم سینمایی «موقت» در گونه اجتماعی ساخته شده، این فیلم داستان یک خانواده‌ که در حال اسباب کشی از منزل هستند و در این بین حادثه‌ای زندگی آن‌ها را تغییر می‌دهد را روایت می‌کند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها