امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77567
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کوارتت زهی اروند» در اردیبهشت ماه 93 در شهر های شیراز، اراک و تهران به روی ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کوارتت زهی اروند» در اردیبهشت ماه 93 در شهر های شیراز، اراک و تهران به روی صحنه  می‌رود. این گروه زهی در این تور کنسرتی به اجرای «کوارتت در رماژور» اپوس 11،  اثر «پیتر ایلیچ چایکوفسکی» که به کوارتت آکاردئون معروف است و موومان دوم آن (آندانته کانتابیله) به دلیل شهرت فراوان در بسیاری از کنسرت ها به تنهایی اجرا می شود، «کوارتت مدیتیشین» در لا مینور اپوس 35، اثر «یوزف سوک» آهنگساز معاصر چک و یک کوارتت زهی از «محمدرضا تفضلی» آهنگساز ایرانی خواهد پرداخت.

این برنامه  سه شنبه 9 اردیبهشت در «تالار احسان» شیراز، پنجشنبه 11 اردیبهشت در   «فرهنگسرای آینه» اراک و چهارشنبه 17 و پنجشنبه 18 اردیبهشت در «تالار رودکی» تهران به روی صحنه می رود.

امیرباورچی (ویولن یک) آوا شادمانی (ویولن دو) بابک کوهستانی (ویولا) و آیدین احمدی نژاد (ویولنسل) اعضای «کوارتت زهی اروند» هستند.

این کوارتت زهی در اسفند ماه 92 نیز تور کنسرتی را در شهرهای رشت، اهواز و تهران به روی صحنه برد که با استقبال مخاطبین مواجه شد. برنامة پیش رو دومین تورکنسرت اروند خواهد بود.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها