امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77570
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 27
علی هیربد رئیس سینما فرهنگ و مدیر گروه فرهنگ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری اتس» ...

علی هیربد رئیس سینما فرهنگ و مدیر گروه فرهنگ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری اتس» ساخته منوچهر هادی قرار بود از صبح امروز به روی پرده سینماهای کشور برود به علت برخی اصلاحیات در این فیلم هنوز موفقبه اکران آن نشده‌ایم.

وی تاکید کرد: به محض اماده شدن نسخه نهایی فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» این فیلم را به روی پرده خواهیم برد که قطع به یقین فردا صبح پنجشنبه سینما فرهنگ در اولین سانس خود پذیرای این فیلم و مخاطبان ان خواهد بود.

هیربد ابراز امیدواری کرد:‌ان شالله فروش این فیلم هم خوب خواهد بود چون هم کارگردانی قوی دارد و هم فیلم فیلم خوبی از آب در آمده است که امیدوارم در گیشه هم با اقبال خوبی مواجه شود.

همچنین حبیب اسماعیلی مدیر شرکت پخش رسانه فیلمسازان ملود، پخش کننده «زندگی جای دیگری است» در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اکران این فیلم از فردا در سینما فرهنگ تهران آغاز می‌شود و در مرحله اول 15 سیننمای پایتخت این فیلم را اکران خواهند کرد که به تدیج به تعداد سینماها آن اضافه خواهد شد.

بنابراین گزارش، فیلم «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی حامد بهداد، نیکی کریمی، پارسا پیروزفر و یکتا ناصر درباره زندگی یک احیاگر در یک بیمارستان است. مردی که می‌فهمد چیزی به پایان عمرش باقی نمانده است. البته سیدامیر سیدزاده تهیه کننده این فیلم در پاسخ به اکران نشدن آن از امروز به خبرنگار سوره سینما گفت: «زندگی جای دیگری است» مشکل اصلاحیه ندارد، دلیل اکران نشدن فیلم مشکلاتی کوچک در برنامه ریزی ما برای نمایش عمومی این فیلم بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها