امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77576
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی ظهر امروز در جلسه تفسیر قرآن خود که در مسجد اعظم قم برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی ظهر امروز در جلسه تفسیر قرآن خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد در سخنانی با اشاره به این‌که همه امور دنیا بر مدار پرستش خداوند است، گفت: خداوند خالق همه جهان است و بنابراین بهترین سرپرست و راهنما نیز برای بشر است.

وی با اشاره به حضور انسان‌های دین‌مدار در نقاط مختلف زمین یادآور شد: امروز در دنیا 2 میلیارد مسیحی و بیش از یک میلیارد مسلمان وجود دارد و هر کدام به نوبه خود به دنبال حفظ آیین و مذهب برای آیندگان هستند.

این مرجع تقلید با اشاره به این‌که در گذشته انسان‌ها در جهل به سر می‌بردند و بت‌های ساخته دست خود را می‌پرستیدند، تاکید کرد: مسئله پرستش بت‌ها از سوی انسان‌ها در قرآن کریم نیز مورد توجه قرار گرفته است.

استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر این‌که خداوند مالک و خالق مطلق جهان هستی است، تاکید کرد: سرنوشت و مقدرات همه موجودات از جمله انسان‌ها از سوی خداوند تعیین می‌شود.

وی ادامه داد: البته برخی از افراد نیز از روی کفر خداوند را خالق جهان هستی نمی‌دانند و این افراد در جهل و نادانی قرار دارند.
انتهای پیام/2258/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها