امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77581
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیف‌اله صمدیان عکاس و فیلم ساز شناخته شده کشور مدرس یکی از کارگاه های آموزشی این جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیف‌اله صمدیان عکاس و فیلم ساز شناخته شده کشور مدرس یکی از کارگاه های آموزشی این جشنواره شد.

او که در سال گذشته داوری بخش عکس جشنواره را به عهده داشت، در خصوص برگزاری کارگاه آموزشی در جشنواره همراه تهران گفت: در این سال ها برگزاری ورکشاپ هایی در زمینه فیلم سازی یک نفره یکی از کارهای من شده است. اینکه با امکانات ساده موجود و بدون بودجه های کلان و بدون سه پایه و نور و ...فیلم بسازیم. با توجه به رویکرد آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، برپایی چنین ورکشاپ هایی نشان می دهد که چگونه می توانیم با موبایل به موضوعاتی که مثل معجزه دور ما ریخته اند و امکان دیدن اش را نداریم بپردازیم. مثل 24 معجزه در ثانیه، که عنوان کارگاه من خواهد بود.

صمدیان نظرش در مورد عکاسی با تلفن همراه را اینگونه توضیح داد: در عکاسی دیجیتال، دسترسی به امکانات و سرعت بالا دارید و همین دقت عکاس را کم کرده است. پس ما باید هم به تلفن همراه سلام بدهیم و هم از آن بترسیم. سلام بگوییم چون به ما امکاناتی می دهد که غیر قابل انکار است و در عین حال باید با همین جشنواره های درست و حرفه ای، انگیزه های عکاسانه نگاه کردن از طریق دوربین موبایلی را به علاقه مندان بدهیم و راه هایش را نشانه گذاری کنیم. این کار است که می تواند موبایل را به کمک عکاسی بیاورد.

کارگاه آموزشی "سیف اله صمدیان"  با موضوع فیلم سازی و عکاسی خلاق با تلفن همراه یکی از سلسله کارگاه های آموزشی این جشنواره است که در روز دوشنبه 1/2/1393 برگزار می شود.علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه ها می توانند با دبیرخانه  جشنواره با شماره تلفن 22041751 تماس بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها