امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77587
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از موفقیت چشم‌گیر اکران‌های دانشگاهی و اختصاصی فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی ابراهیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از موفقیت چشم‌گیر اکران‌های دانشگاهی و اختصاصی فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در قالب طرح سامان‌دهی اکران‌های جنبی و دانشگاهی کلیه آثار سینمایی کشور که به همت  موسسه پخش و توزیع فیلم "درخشان آفتاب عالمتاب"؛ اولین و تخصصی‌ترین دفتر پخش در حوزه اکران‌های جنبی و دانشگاهی در راستای رفاه عمومی و اجتماعی و افزایش وضعیت اقتصادی صنعت سینمای کشورو با مشارکت موسسه پخش فیلم "فیلمیران"، به اجرا درآمده، نمایش‌های دانشگاهی و اختصاصی فیلم سینمایی "شیار 143" به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی‎ از یکم اردیبهشت‌ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز می‌شود.

علاقه‌مندان و به ویژه متولیان امور فرهنگی، می‌توانند برای اکران کلیه آثار سینمایی کشور در دانشگاه‎ها، سازمان‌ها و نهادهای مورد نظر خود، با مراجعه به سامانه filmekran.com برای ثبت نام اقدام و یا با شماره تلفن 66561631 تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است، نمایش فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا که تاکنون با استقبال بیش از 90 دانشگاه و نهاد در کشور مواجه شده، همچنان ادامه دارد.

جدول اولیه اکران‌های دانشگاهی «شیار 143» بدین شرح است:
 
تاکنون 150 مجموعه مختلف دانشگاهی و فرهنگی در کشور تقاضای اکران فیلم را داشته‌اند که این تعداد در حال افزایش بوده و جدول اکران‌های بعدی، متعاقبا اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار