امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77589
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، ایمی که ساکن نیویورک است اظهار داشت: عشق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، ایمی که ساکن نیویورک است اظهار داشت: عشق و علاقه‌ای که بین خانواده‌های ایرانی وجود دارد، استحکام خانواده و احترام متقابلی که بین پدر و مادر و فرزندان وجود دارد توجه مرا به خود جلب کرد.

وی گفت: روز اربعین در نیویورک با گروهی از شیعیان برخورد کردم و آنها غذای نذری به من دادند؛ هنگامی که درباره امام حسین(ع) و واقعه کربلا از آنان سئوال کردم پاسخ‌های جالبی دریافت کردم.

این بانوی آمریکایی که پس از ادای شهادتین نام «آمنه» را برای خود برگزید، آشنایی با خانواده‌ای ایرانی را مهم‌ترین عامل تشرف به اسلام دانست و اظهار داشت: اسلام دین کاملی است که می‌تواند همه نیازهای انسان را تأمین کند و دستورالعمل‌های جامعی را برای خوب زیستن دارد و با مطالعاتی که در این زمینه داشتم مذهب تشیع را برای خود برگزیدم.

وی زیارت امام رضا(ع) را نقطه عطفی در زندگی‌اش ذکر کرد و افزود: در حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) احساس امنیت و آرامش می‌کنم و امیدوارم بتوانم یک مسلمان واقعی شوم.

این تازه مسلمان که حدود چهار سال برای انتخاب دین اسلام تحقیق و پژوهش کرده افزود: با مطالعه قرآن و کتاب‌هایی از زندگینامه ائمه اطهار (ع)، مذهب تشیع را کامل‌ترین دین انتخاب کردم که همه دستوراتی که در آن آمده از مبانی علمی برخوردار است و باعث سعادت بشر می‌شود.

خانم سعیدی که در روند پذیرش اسلام این تازه مسلمان شده بسیار تاثیرگذار بود، گفت: از این تصمیم بسیار خوشحال هستم و این نکته را باید بگویم که هیچ اجباری برای این که آمنه به دین اسلام مشرف شود از سوی ما وجود نداشت و ما فقط با سعه صدر و حوصله به سئوالات فراوان او پاسخ دادیم.
انتهای پیام/2202/صا/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار