امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77611
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
«ناهید صمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: انیمشن سارا و سامان 13 قسمت 7 و یا 8 دقیقه‌ای است که بنا به ضرورت داستان زمان هر قسمت ...

«ناهید صمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: انیمشن سارا و سامان 13 قسمت 7 و یا 8 دقیقه‌ای است که بنا به ضرورت داستان زمان هر قسمت کمی تغییر کرده است. این کار برای گروه سنی خردسال تهیه و آماده پخش شده که خوشبختانه نوروز امسال پخش و مورد استقبال مخاطب خود نیز قرار گرفت.
وی ادامه داد: داستان در مورد یک خواهر و برادر به اسم سارا و سامان است که هر بار با مشکل و مسئله‌ای روبرو می‌شوند و یا از مادر کمک می‌گیرند یا راوی قصه به آنها راهنمایی می کند و یا خودشان مشکل را حل می کنند. برخورد داستان با موضوعات به شکل طنز و بسیار ساده است که مخاطب این گروه سنی را جذب و ترغیب به ادامه داستان می کند. کار از نقاط قوت روانشناسی برخوردار است و به کشف و شهود کودک و درک بهتر او از اطرافش و پیدا کردن راه حل در زندگی او کمک می‌کند.
وی اظهارداشت: این انیمشن با تکنیک سه بعدی ساخته شده، البته در بخش رویاء و تخیلات سارا از بخش دو بعدی استفاده شده که تلفیق این دو تکنیک با هم در قسمت‌های انیمیشن نتیجه کار را رضایت بخش و درک رویا را بهتر کرده است. گرافیک این کار نیز به این موضوع کمک کرده  و با استفاده از گرافیک ساده و بی جزییات و رنگ‌های شاد و مناسب برای این گروه سنی کار از قابلیت درک بهتر قصه ها بهره برده است.
وی تصریح کرد: تولید این کار از نیمه دوم سال 1389 آغاز شد و تابستان 1392 به پایان رسید. مدت سه ماه پیش تولید و 12 ماه تولید و سه ماه نیز کارهای پس از تولید انجام شد که البته به این زمان، زمان توقف پروژه بدلیل مشکلات مالی هم اضافه شد که بر روند تولید اثر گذار بود و این روند را بسیار کند کرد. انیمشن سارا و سامان در سیزده روز نوروز 1393 از شبک پویا در ساعت 3.30 دقیقه هر روز پخش شد که خوشبختانه باز خورد خوبی هم از کار بدست آمد اکثر مخاطبان از تماشای وموضوع کار لذت بردند وجای چنین انیمشن های را در تلویزیون خالی ندانسته‌اند و گروهی از کیقیت بالای کار صحبت کرده اند و عده ای هم درخواست ادامه این قبیل کارها را کرده‌اند. به هر حال این کار از 98% در صد آراء بر خوردار شد که برای من و گروه تولید بسیار خوشحال و امیدوار کننده بوده است.
وی در پایان گفت: این مجموعه قرار است که ادامه پیدا کند و ۱۳ قصه دیگر نگارش شده و آماده تولید است که انشالله در سال1393 تولید آن آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها