امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77629
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 169
اگر سرعت رایانه شما مناسب نیست و خواهان افزایش سرعت آن به صورت چشمگیری هستید، این برنامه Ashampoo WinOptimizer می تواند تمامی بخش های رایانه شما را ...

اگر سرعت رایانه شما مناسب نیست و خواهان افزایش سرعت آن به صورت چشمگیری هستید، این برنامه Ashampoo WinOptimizer می تواند تمامی بخش های رایانه شما را مدیریت و بهینه سازی کند.

 

 عوامل مختلفی در سرعت و عملکرد رایانه نقش دارند، اما اصلی ترین دلیل کاهش سرعت رایانه استفاده نا مناسب کاربر است، برای مثال عدم نصب صحیح برنامه ها یکی از دلایل اصلی به شمار می رود یا این که نصب نرم افزارهای متعدد و غیر مفید سبب اشغال فضای ریجستری رایانه می شود و ریجستری هم مانند قلب در ویندوز عمل می کند و عملکرد تمامی بخش ها با ریجستری در ارتباط است. حال این نرم افزار Ashampoo WinOptimizer با مدیریت و ایجاد تنظیمات مناسب در بخش های مختلف ویندوز از جمله، بخش startup، درایوها، شبکه های ارتباطی، مدیریت اتصالات اینترنتی، تهدیدها و ... می تواند سبب افزایش سرعت رایانه به صورت چشمگیری شود. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: امکان شخصی سازی ظاهر ویندوز با برنامه، قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها، امکان بررسی سیستم در زمان های معین و ... اشاره کرد.
ورژن: 11.0.1
حجم نرم افزار: 29.5 مگابایت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها