امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77642
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۴
تعداد بازدید: 65
احمد مرادی، مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «با ...

احمد مرادی، مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «با زلزله 5.1 ریشتری صبح امروز در شهر «شُنبه» وضعیت کنونی مدارس این شهر چگونه است؟»، اظهار داشت: مدارس «شهر «شُنبه» در زلزله امروز هیچ خسارتی ندیده است.

مرادی افزود: مدارس تخریبی در زلزله گذشته کاملاً بازسازی شده است و در زلزله اخیر هم هیچ‌گونه مشکلی برای این مدارس و مدارس دیگر محدوده رخ نداده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر با بیان اینکه بازسازی مدارس شهر «شُنبه» به گونه‌ای انجام شده است که زلزله نمی‌تواند آسیبی به آن وارد کند، خاطرنشان کرد: با توجه به بازسازی‌های شکل گرفته در زلزله 6.2 ریشتری که شهر «شُنبه» را لرزاند، هیچ آسیبی به مدارس وارد نشد، اما رفتار زمین در پیش‌بینی مقاومت ساختمان‌ها و مدارس بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش فارس، بامداد امروز زلزله‌ای به بزرگی 5.1 ریشتر شهر «شُنبه» در استان بوشهر را لرزاند و مدارس این شهر با استقامت در برابر زلزله ایستادگی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها