امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77645
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۴
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی مرندی پیش از ظهر امروز در بازدید از پالایشگاه سوم پارس جنوبی اظهار داشت: مجتمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی مرندی پیش از ظهر امروز در بازدید از پالایشگاه سوم پارس جنوبی اظهار داشت: مجتمع گازی با تولید 44 درصد گاز کشور نقش مهمی در تامین سبد انرژی کشور دارد و روزبه‌روز شاهد پیشرفت در این مجموعه هستیم.

وی افزود: پالایشگاه سوم پارس جنوبی نقش مهمی در مجتمع دارد و از همه توان موجود برای افزایش بهره‌وری در این مجموعه بهره می‌بریم.

مسئول بازرسی فنی فازهای 4 و 5 پارس جنوبی از انجام موفقیت‌آمیز عملیات غواصی در تانک پالایشگاه سوم پارس جنوبی خبر داد.

مرندی تصریح کرد: فرآیند بازرسی داخلی تانک ذخیره آب آتش‌نشانی پالایشگاه سوم با اجرای عملیات غواصی برای نخستین‌بار و با موفقیت انجام شد.

مسئول بازرسی فنی پالایشگاه سوم گفت: این تانک وظیفه تامین آب آتش‌نشانی پالایشگاه سوم را بر عهده دارد که با توجه به عدم امکان تخلیه آن و از طرفی لزوم پایش دوره‌ای خوردگی بدنه و کف تانک، با رویکرد بازرسی در حالت سرویس و به روش به‌کارگیری تیم غواصی برنامه‌ریزی شد.

وی افزود: تیم سه نفره‌ غواصان مجرب فنی، بدنه‌ تانک را از لحاظ پوشش رنگ و کف مخزن را از لحاظ پایش آندهای فدا شونده بررسی کردند.

مرندی تصریح کرد: تیم غواصی پس از تصویربرداری و عکاسی از بدنه و آندهای کف تانک و تمام سر‌جوش‌های شعاعی، نمونه‌ای از رسوبات و همچنین یکی از شمش‌های آندی کف مخزن را برای بررسی بیشتر از آن خارج و تحویل بازرسی فنی کردند و بدین ترتیب خوشبختانه تمام مراحل کار با موفقیت کامل به پایان رسید.
انتهای پیام/2451/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها