امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77647
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۴
تعداد بازدید: 56
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین الیوم«، نهادهای مسیحی در قدس اشغالی در نامه ای به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان و عبدالله دوم شاه ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین الیوم«، نهادهای مسیحی در قدس اشغالی در نامه ای به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان و عبدالله دوم شاه اردن از آنها خواستند اشغالگران را به حق آزادی عبادت در شهر بیت المقدس ملزم کنند.

نهادهای مسیحی قدس گفتند: ما می خواهیم صدا و درد و رنج مردم فلسطین و رسوایی سیاست تبعیض نژادی که امروز در حق ملت فلسطین در قدس اشغالی روا داشته می شود  به همه محافل بین المللی برسد، اشغالگران با جنایات خود مسیحیان قدس را وادار به کوچ اجباری از قدس کرده اند و تنها چند هزار مسیحی دیگر در قدس مانده اند ما می خواهیم صدای ما به نهادهای حقوق بشری و در راس آن سازمان ملل برسد و این قضیه در بین رهبران کشورهای برادر و دوست مطرح و به آن رسیدگی شود.

نهادهای مسیحی قدس در نامه هایی مشابه به دبیر کل سازمان ملل، اتحادیه اروپا و رهبران روسیه، آمریکا، واتیکان، یونان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس، ایرلند، بلژیک، سوئد، نروژ و همچنین رئیس شورای کلیساهای دنیا از آنها خواستند از رژیم اشغالگر اسرائیل بخواهند در قبال مردم قدس به منشورها و معاهده های بین المللی احترام بگذارد.
انتهای پیام/ل.غ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها