امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7765
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» مراسم توزیع کلاه ایمنی موتور سواران با هدف توسعه ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی به همت بیمه مرکزی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» مراسم توزیع کلاه ایمنی موتور سواران با هدف توسعه ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی به همت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از موتورسواران تهرانی برگزار شد، محمد کریمی رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به اینکه سال جاری میلادی سال ایمنی نامگذرای شده است، گفت: در این راستا برای استفاده بیشتر موتوسورارن از کلاه ایمنی این برنامه در نظر گرفته شد.

کریمی افزود: موتور سیکلت وسیله نقلیه راحتی است اما اگر رعایت مسائل ایمنی انجام نشود این وسیله شرایط حوادث جانی و قطع نخاع را فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: یک طرف 50 درصد تصادفات کشور، موتور سیکلت سواران هستند و از هر چهار تصادفی که با موتور سیکلت انجام می‌شود یکی منجر به فوت می‌شود.

وی خطاب به موتورسیکلت داران گفت: هزینه استفاده از کلاه ایمنی چندان نیست ولی وجود یک انسان برای خانواده‌اش بسیار با اهمیت است.

رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر تهیه بیمه نامه شخص ثالث بر استفاده از کلاه ایمنی به موتورسواران گفت: با توجه به اینکه اولین ماه حرام آغاز شده و دیه در این یک سوم بیشتر از ماه‌های دیگر است، توجه بیشتری به مسائل ایمنی داشته باشند.

به گزارش فارس، براساس طرح بیمه مرکزی 100 هزار کلاه ایمنی در مرحله اول در سراسر کشور به موتورسواران اهدا خواهد شد و در مراسم امروز به صورت نمادین تعدادی از این کلاه‌ها به موتورسواران تهرانی اهداء شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها