امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77655
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۴
تعداد بازدید: 19
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم،اخبار برخی تحولات سرزمین های فلسطینی در زیر آمده است: اسرای فلسطینی امروز اعتصاب غذا می ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم،اخبار برخی تحولات سرزمین های فلسطینی در زیر آمده است:

اسرای فلسطینی امروز اعتصاب غذا می کنند

اسیران اداری در زندان های رژیم صهیونیستی از امروز اعتصاب غذا می کنند.

وزارت امور اسیران فلسطین اعلام کرد: 186 اسیر اداری فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی، در اعتراض به اقدام این رژیم مبنی بر بازداشت آنها بدون تفهیم اتهام و محاکمه، از امروز پنجشنبه به اعتصاب غذا دست خواهند زد.

جنبش جهاد اسلامی در فلسطین به مناسبت روز اسیر فلسطینی با صدور بیانیه ای تاکید کرد که قضیه اسرای فلسطینی تحت تاثیر محاسبات سیاسی و مذاکرات [سازش] قرار نخواهد گرفت و مقاومت برای آزادی بیش از پنج هزار اسیر فلسطینی در بند اشغالگران از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

شهروندان اردنی، تجمعی اعتراض آمیز در حمایت از مسجد الاقصی برگزار کردند

نهاد موسوم به «همه ما حامی الاقصی هستیم» که پایگاه آن در اردن است، به منظور حمایت از مسجد الاقصی، تجمعی اعتراض آمیز در مقابل مجلس اردن برگزار کرد.

فعالان جوان حاضر در این تجمع حمایت از مسجد الاقصی را در برابر یورش های مستمر اشغالگران صهیونیست خواستار شدند.

اشغالگران صهیونیست طی چهار روز گذشته با متشنج کردن فضای شهر قدس و مسجد الاقصی با ده ها تن از شهروندان فلسطینی در اطراف مسجد درگیر شده و درهای مسجد را به روی نمازگزاران بستند.

درگیری نظامیان اسرائیلی با فلسطینیان الخلیل در کرانه باختری

تعدادی از فلسطینی های ساکن الخلیل، بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار حالت خفگی شدند.

 بر اثر استفاده رژیم صهیونیستی از گازهای سمی و اشک آور در درگیری‌های دیروز مرکز شهر الخلیل، تعدادی از فلسطینی ها دچار حالت خفگی و برخی نیز بیهوش شدند.

نیروهای رژیم اشغالگر صبح امروز با حمله به روستای عرانه در شرق جنین هم مرز با دیوار حائل یک جوان 22 ساله را از منزلش ربوده و با خود بردند.

رژیم صهیونیستی گذرگاه کرم ابوسالم در مرز غزه را برای 4 روز مسدود می‌کند

رائد فتوح رئیس کمیته هماهنگی ورود کالاها به نوار غزه گفت گذرگاه تجاری کرم ابوسالم در جنوب شرق شهر رفح در جنوب شرق نوار غزه از فردا جمعه به بهانه اعیاد یهودی تا صبح سه شنبه هفته آتی از سوی رژیم اشغالگر بسته می‌شود.

رژیم صهیونیستی این گذرگاه را از یکشنبه شب تا سه شنبه شب هفته جاری هم به مناسبت مناسبت‌های دینی یهودی بسته و دیروز چهارشنبه گذرگاه را باز کرد.
انتهای پیام/ل.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار