امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77658
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۴
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نهاوند، محمود گودرزی در روند بررسی مشکلات پروژه‌های نیمه‌تمام نهاوند اظهار داشت: به زودی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نهاوند، محمود گودرزی در روند بررسی مشکلات پروژه‌های نیمه‌تمام نهاوند اظهار داشت: به زودی تکلیف مجموعه ورزش علیمرادیان نهاوند مشخص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند به لحاظ مکان‌های ورزشی و ورزشکاران مطرح جایگاه خوبی دارد، گفت: باید تلاش شود تا استعدادهای درخشان این گونه مناطق نیز در بخش ورزش بارور شده و برای کشور و منطقه افتخارآفرینی کنند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه‌ریزی برای خصوصی‌سازی باشگاه‌های ورزشی استقلال و پیروزی افزود: از آن جایی که هر دو باشگاه دولتی‌اند پس این موضوع موجب شده که هر ساله بخش زیادی از پول بیت‌المال برای این باشگاه‌ها هزینه شود و همواره بازیکنان و دیگر کارکنان این باشگاه‌ها طلبکار باشند.

* واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی

وی گفت: مقرر شده تا سه ماه آینده چگونگی واگذاری این باشگاه‌ها به بخش خصوصی مشخص شود.

گودرزی ابراز داشت: تا 6 ماه آینده نیز این باشگاه‌ها  از طریق مزایده‌ای که سازمان خصوصی‌سازی انجام می‌دهد به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

وی با اشاره به بدهی سنگین 60 میلیاردی باشگاه پرسپولیس افزود: این در حالی است که هر روز تعدادی از طلبکاران چک به دست برای وصول طلب خود به باشگاه پرسپولیس و یا وزارت ورزش مراجعه می‌کنند که این در شأن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست.

وزیر ورزش و جوانان از وجود بیش از 3 هزار و 300 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در سراسر کشور خبر داد و گفت: امسال همه پروژه‌های که پیشرفت 90 درصد دارند را شناسایی و تکمیل خواهیم کرد.

*برنامه برای اجرای تنظیم قراردادهای منطقی بازیکنان

وی استان همدان و نهاوند را مهد تربیت قهرمانان ورزش و پهلوانی خواند و گفت: برای ترویج روحیه قهرمانی و پهلوانی در کشور باید به قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی نهایت احترام گذاشته شود و در راستای رفع مشکلات آنها گام برداشته شود.

گودرزی ابراز داشت: اگر در تنظیم قرارداد بازیکنان نهایت دقت و تعادل مد نظر قرار می‌گرفت امروز شاهد طلب برخی از آن‌ها نبودیم.

وی در پایان سخنانش گفت: برای اجرا و تنظیم قراردادهای متعادل و منطقی امسال برنامه‌های مدون داریم.
انتهای پیام/89016/ط10/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها