امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77662
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 46
«کولشان کمال»، عضو کمیساریای عالی انتخابات پارلمانی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تاکید کرد که ...

«کولشان کمال»، عضو کمیساریای عالی انتخابات پارلمانی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تاکید کرد که این کمیساریا برای برگزاری انتخابات در استان «الانبار» و رای گیری از اهالی این استان با توجه به شرایط خاص حاکم بر آن طرح‌های جایگزینی در دست دارد که امکان برگزاری این انتخابات در این استان را فراهم می‌کند.

وی همچنین گفت: کمیساریای عالی انتخابات عراق به حکم صادره توسط هیأت عالی قضایی عراق درباره «مشعان الجبوری» مبنی بر امکان مشارکت وی در انتخابات پایبند و ملزم است و ایشان می‌تواند به فعالیت‌های خود همانند هر شهروند عادی دیگر عراقی ادامه دهند و ما براساس وظایف خود در هیچ‌یک از اختلافات یا جناح بندی‌های سیاسی وارد نمی‌شویم و این مردم عراق هستند که نامزدهای خود را انتخاب خواهند کرد.

کمال در خصوص تعداد کارت‌های رای‌دهی توزیع شده در استان الانبار تصریح کرد که تاکنون بیش از 65 درصد از کارت‌های اختصاص یافته به این استان توزیع شده و این به معنای استقبال مردم از انتخابات آتی و تمایل آنها به حضور و مشارکت در آن است.

وی ادامه داد: هم اکنون نمی‌توان درباره میزان مشارکت در مردم در انتخابات سخن گفت، اما یک نظر سنجی ساده و معمولی نشان می‌دهد که بیش از 85 درصد مردم کارت‌های رای‌دهی خود را دریافت کرده‌اند و این بدین معناست که آنها به مشارکت در انتخابات تمایل دارند و ما امیدوار هستیم که 100 در 100 این کارت‌ها بین مردم توزیع شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها