امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77668
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افسر زندی‌فر دبیر دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری ایران در مراسم ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افسر زندی‌فر دبیر دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری ایران در مراسم اختتامیه این جشنواره ضمن خیرمقدم به شرکت‌کنندگان و دانش‌آموزان برای حضور در این جشنواره گفت:‌این جشنواره از 25 فروردین تا به امروز 28 فروردین به مدت 4 روز فعالیت داشته است.

زندی‌فر ادامه داد: برای اجرای این جشنواره بعد از فراخوانی که از طریق سایت ستاد اطلاع‌رسانی شد بیش از 800 نفر در سراسر کشور برای ارسال آثار خود ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه 556 نفر آثار خود را برای جشنواره ارسال کردند،‌افزود: ‌این آثار توسط 2 گروه داوری از دیدگاه تخصصی موضوع و مرتبط بودن با جنبه زیست و فناوری مورد ارزیابی قرار گرفت.

زندی‌فر خاطرنشان کرد: پس از داوری آثار 104 اثر به عنوان اثر برتر انتخاب شد که 5 اثر از دانش‌آموزان در مقطع دبستان و 99 اثر دیگر در مقاطع راهنمایی، ‌دبیرستان و پیش دانشگاهی است.

وی در ادامه اظهار داشت: در کنار این جشنواره مدیران و دبیران 39 استان حضور داشتند.

دبیر دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری ایران در خاتمه ضمن قدردانی از کسانی که در اجرای جشنواره همکاری داشتند، به خاطر نواقصی که در برنامه وجود داشت از شرکت‌کنندگان عذرخواهی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها