امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77694
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
محمود گودرزی امروز در سفر به استان لرستان و شهرستان بروجرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار داشت: مبنی بر تصمیم دولت و وزارت ورزش و جوانان ...

محمود گودرزی امروز در سفر به استان لرستان و شهرستان بروجرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار داشت: مبنی بر تصمیم دولت و وزارت ورزش و جوانان در خصوص واگذاری تیم‌های فوتبال استقلال و پیروزی در سال 93 به بخش خصوصی گفت: این تکلیف قانونی ماست و ما باید این تیم‌ها را به بخش خصوصی واگذار کنیم و واگذار می‌کنیم.

وی دراین خصوص ادامه داد: هیئت دولت مجاب شده و کمیته‌ها و کمیسیون‌های ویژه‌ه‌ای در این رابطه تشکیل شده و همگی پذیرفته‌اند و قبول کرده‌اند که این تیم‌ها را واگذار کنند.

گودرزی یادآور شد: ما امیدواریم که تا پایان شهریور ماه سال 93 از طریق سازمان خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد و دارایی این مهم انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان هدف از سفر خود به استان لرستان را پیگیری نمودن طرح‌های عمرانی نیمه کاره یا شروع نشده، کلنگ خورده و رها شده عنوان کرد.

وی گفت: مشکلاتی در اجرای این پروژه‌ها وجود داشته که باید این مشکلات از نزدیک بررسی شود، تا در توزیع عادلانه‌تر اعتبارات در خصوص تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمل کنیم.

گودرزی گفت: باتوجه به استعدادهای بسیار شگرفی که در استان لرستان وجود دارد و به لحاظ ورزش قهرمانی و البته ورزش همگانی بایستی تلاش کنیم که این استعدادها شناسایی شوند.

وی گفت: ما به دنبال ایجاد یک مرکز استعدادیابی در استان لرستان هستیم و آن را تقویت می‌کنیم.

وزیر ورزش افزود: جمع کثیری از ورزشکاران لرستانی همواره به اردوهای تیم‌های ملی دعوت می‌شوند و ما در این استان قهرمانان شایسته و بزرگی داریم که امیدواریم این مرکز استعدادیابی بتواند مکمل سایر فعالیت‌های ورزشی این استان باشد.

وی گفت: برای تقویت و حمایت از ورزش استان لرستان و شهرستان بروجرد جلسه و مذاکراتی با استاندار لرستان و مسئولان ورزشی استانی و شهرستانی بروجرد خواهیم داشت و مشکلات را بررسی می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم اعتبارات قابل قبولی برای رشد و شکوفایی ورزش این استان و شهرستان بروجرد دیده شود.

انتهای پیام/2304/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها