امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7770
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 79
حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به همراهی احمدی‌نژاد در هنگام ثبت‌نام مشایی اظهار داشت: چنین اقدامی ...

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به همراهی احمدی‌نژاد در هنگام ثبت‌نام مشایی اظهار داشت: چنین اقدامی تاکنون در کشور سابقه نداشته است، بر حسب نظر سخنگوی شورای نگهبان این اقدام مجرمانه بوده و باید با اقدام مجرمانه برخورد کرد.

وی تصریح کرد: قطعا این حرکت رئیس جمهور یک نوع بی مهری به سهم مردم است و با آیین مهرورزی مد نظر دولت منافات دارد چرا که آیین مهرورزی یعنی اینکه ما سهم مردم را محترم بشماریم.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاریخ این انقلاب سابقه نداشته که دولت و رئیس دولت کاندیدایی را برای ثبت‌نام همراهی کند، زیرا این همراهی استفاده از هزینه‌های بیت‌المال است.

سلیمی افزود: امروز شخصیت احمدی‌نژاد به عنوان یک رئیس جمهور ملاک است،  احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت من مرخصی گرفتم، چه طور مرخصی گرفته که با ماشین رئیس جمهور آمدند، آقای مشایی هم با ماشین رئیس جمور آمدند که این استفاده از بیت‌المال است.

وی ادامه داد: احمدی‌نژاد به خوبی می‌داند که مشایی برای انتخابات نامزد شده، اما باید پرسید چرا وی را در سفرهای استانی خود همراه می‌سازد و از بیت‌المال برای تبلیغات استفاده می‌کند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دوره تحمیل نظر فرد بر ملت به سر آمده است، خاطر نشان ساخت: احمدی‌نژاد خود بهتر از هر کسی می‌داند که امروز دوره این نوع رفتارها به سر آمده است، زیرا در انتخابات قبلی عده‌ای قصد داشتند نظر خود را به مردم تحمیل کنند، اما مردم اجازه ندادند و باز احمدی‌نژاد را انتخاب کردند.

سلیمی گفت: این اقدام رئیس جمهور در هیچ دولتی دیده نشده و طرح عنوان مرخصی فریب فهم مردم است و احمدی‌نژاد باید هر چه سریع‌تر از مردم، مسئولان و قانون عذرخواهی کند.

وی تصریح کرد: چه کسی می‌تواند اثابت کند که احمدی‌نژاد در هنگام ثبت‌نام مشایی مرخصی بوده است، از چه کسی مرخصی گرفته و چه کسی برگه مرخصی او را دیده است.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت: مشایی هیچ پایگاه مردمی ندارد و احمدی‌نژاد قصد داشت با این اقدام از پایگاه مردمی خود به مشایی وجاهت ببخشد.

سلیمی افزود: من فکر می‌کنم رئیس جمهور تلاش می‌کرد با همراهی کردن مشایی شورای نگهبان را تحت فشار قرار دهد، در حالی که شورای نگهبان با این اقدامات تحت فشار قرار نخواهد گرفت چرا که شش فقیه عالم و عادل در این شورا هستند.
انتهای پیام/87002/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها