امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77715
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه  مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه  مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طرح تسهیل تسویه بدهی ارزی واحدهای تولیدی به حساب ذخیره ارزی را بررسی کرده و سپس موضوع تخصیص اعتبارات ویژه برای ازدواج جوانان را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

نحوه تأمین غیرنقدی مطالبات پیمانکاران پروژه‌های عمرانی حمل و نقل و آب و فاضلاب و همچنین الحاق یک ماده به قانون برنامه 5 ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران هفته آتی در کمیسیون مذکور بررسی می‌شود.

رسیدگی به استفساریه ماده 45 و بند ب ماده 65 قانون برنامه 5 ساله پنجم و همچنین استماع و بررسی گزارش عملکرد و اقدامات به عمل آمده بیژن زنگنه وزیر نفت و برنامه‌های آتی این وزارتخانه نیز در دستور کار هفته بعد کمیسیون مذکور قرار دارد.

کارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون گزارش تفریغ بودجه سال 1391 کل کشور را بررسی می‌کند و کارگروه اقتصادی نیز سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و طرح اصلاح ماده 132 قانون برنامه پنجم را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کارگروه ویژه کمیسیون طرح برنامه و بودجه را رسیدگی می‌کند و کارگروه اجتماعی نیز به بررسی طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار