امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77716
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بکشنبه هفته آینده گزارش ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بکشنبه هفته آینده گزارش مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر درباره عملکرد و برنامه‌های آتی آن صندوق را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

همچنین بررسی طرح بازنشسته کردن افرادی که در سن بازنشستگی بوده و هنوز حق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر پرداخت می‌کنند و نیز رسیدگی به طرح اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

طرح اصلاح ماده 41 قانون اصلاح فصل پنجم و پاره‌ای از مواد قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع هفته آینده در کمیسیون بهداشت و درمان پارلمان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و روز سه‌شنبه رئیس سازمان قضا و داروی وزارت بهداشت درباره برنامه‌های این سازمان در راستای اهداف سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در بخش سلامت و اقتصاد مقاومتی با حضور در کمیسیون مذکور گزارشی ارائه می‌دهد.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه‌شنبه آینده برایس پاسخگویی به پرسش علی ایرانپور نماینده مبارکه به کمیسیون بهداشت می‌رود و سپس محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در این کمیسیون حضور یافته و به سؤال علی ایرانپور نماینده مبارکه پاسخ می‌دهد.

قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور پاسخگویی به سؤالات محمد دامای نماینده ساری، جواد هروی نماینده قائنات و جعفری نماینده خلخال در کمیسیون بهداشت حاضر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها