امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77722
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور را بررسی می‌کنند.

رسیدگی به لایحه تصویب پروتکل حفاظت از دریای خزر در برابر آلودگی ناشی از منابع طبیعی و فعالیت‌های مستقر در خشکی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

همچنین اعضای کمیسیون کشاورزی بررسی طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور را ادامه می‌دهند و سپس به بررسی طرح  تشکیل صندوق حمایت از توسعه و کشت دانه‌های روغنی می‌پردازند.

جلسه مشترک اعضای این کمیسیون با رئیس سازمان دامپزشکی کشور و معاونانش در محل سازمان دامپزشکی شامگاه سه‌شنبه آینده برگزار می‌شود.

کارگروه منتخب کمیسیون نیز یکشنبه آینده از اعضای شورای عالی نخود ایران برای بررسی مشکلات تولیدکنندگان این محصول دعوت می‌‌کند.

بحث و تبادل نظر پیرامون اقتصاد مقاومتی و ارائه راهکارهای لازم برای عملیاتی کردن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و تهیه نقشه راه در دستور کار کارگروه منتخب کمیسیون کشاورزی قرار دارد.

هیأت‌های تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین از عملکرد سازمان چای کشور هفته آتی پیرامون گزارش‌های واصله بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار