امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7773
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز خانه ملت در تذکری آیین‌نامه‌‌ای و در جریان بررسی بند مربوط به انتشار اوراق مشارکت برای اختصاص به متروی کلانشهرها، گفت: وقتی به بودجه توجه می‌کنیم، می‌بینیم که این بودجه به دور از عدالت و برای شهرداری‌ها نوشته شده است.

وی افزود: همین اوراق مشارکتی که برای شهرداری‌ها گذاشتیم، در شهرهای کوچک امکانپذیر نیست ولی ما باید بودجه را برای کل کشور بنویسم نه تنها برای چند شهر بزرگ و باید بودجه را بهگونه‌ای تدوین کنیم که عدالت در آن رعایت شود و از مهاجرت به شهرهای بزرگ جلوگیری کنیم.

عبدی افزود: همه نمایندگان شهرستان‌ها در حال خریدن خانه در تهران هستند چرا که استانداردهای زندگی در شهرستان به قدری کم است که نمی‌توان با آنجا بازگشت.

برپایه این خبر باهنر در پاسخ به عبدی گفت: بسیاری از نمایندگان می‌گویند در تهران خانه نمی‌خرند و خودتان خانه می‌خرید، البته عده‌ای در تهران خانه می‌خرند و برخی هم نمی‌خرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها