امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77739
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بم، حسین زین‌الصالحین شامگاه چهارشنبه در جلسه مشترک شورای اداری شرق استان کرمان با محوریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بم، حسین زین‌الصالحین شامگاه چهارشنبه در جلسه مشترک شورای اداری شرق استان کرمان با محوریت مثلث توسعه در بم بر ضرورت برنامه‌ریزی در راستای فروش و صادرات خرما تاکید کرد و اظهار داشت: خرما از جمله محورهای توسعه بم است.

فرماندار بم بیان داشت: لازم است تا این محصول در سبد غذایی مردم قرار گرفته و در حمل و نقل هوایی نیز از آن استفاده شود.

فرماندار بم تصریح کرد: سد نسا از دیگر قابلیت‌های بم بوده و زمین‌های مسطح و آماده کشت در محدوده سد نسا از جمله قابلیت‌های توسعه منطقه است که باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

وی به مقام نخست ارگ بم در جذب گردشگر نوروز امسال در سطح استان کرمان اشاره کرد و گفت: با توجه به ثبت ملی و جهانی 144 اثر تاریخی در بم، صنعت گردشگری از دیگر ظرفیت‌های بم است و ما آماده همکاری و تعامل با سرمایه‌گذاران در این زمینه هستیم.

نماینده بنیاد برکت نیز به ذکر گزارشی از فعالیت این بنیاد در استان کرمان پرداخت و گفت: این بنیاد در سال گذشته 9 شرکت را در استان کرمان پشتیبانی کرده است.

محمد دهقان بیان داشت: این شرکت‌ها بین پنج تا 100 درصد پیشرفت داشته و سه شرکت نیز در مجموعه شرق استان کرمان راه‌اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این بنیاد به شرط توجه فنی طرح تا 49 درصد به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌کند.

در این جلسه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به بیان مشکلات خود در زمینه‌های مختلف پرداختند و استاندار کرمان در زمینه رفع مشکلات مطرح شده، قول مساعد داد.
انتهای پیام/2446/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها