امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77747
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
اصغر زندی‌فر، دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

اصغر زندی‌فر، دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به مراسم اختتامیه دومین جشنواره زیست فناوری در اردوگاه شهید باهنر تهران، اظهار داشت: اختتامیه این جشنواره پس از چهار روز برگزار و از دانش‌آموزان برگزیده تجلیل می‌شود.

وی افزود: در مدت زمان برگزاری این جشنواره، کارگاه‌های مختلف، سخنرانی علمی، بازدید از مراکز علمی همچون پژوهشگاه ژنتیک و موسسه پاستور، نشست دبیران پژوهش‌سراهای منتخب و ارائه آثار دانش‌آموزان برگزار شد.

زندی‌فر در پاسخ به این پرسش که چه تعدادی دانش‌آموز و فرهنگی در این جشنواره شرکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد 99 دانش‌آموز برگزیده که دارای آثار بودند و 200 دبیر و مدیر پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی در دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری شرکت کردند.

دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست و فناوری، محورهای شرکت دانش‌آموزان در این جشنواره را 9 موضوع مختلف عنوان کرد و گفت: در نهایت 99 دانش‌آموز به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

به گزارش فارس، بیش از 800 دانش‌آموز در مرحله نخست جشنواره زیست و فناوری ثبت‌نام کردند و بیش از 500 نفر آثار خود را ارسال و اثرات آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها