امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7778
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف معاون اول دولت خاتمی در دیدار اعضای هسته مرکزی پویش امید ضمن تقدیر ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف معاون اول دولت خاتمی در دیدار اعضای هسته مرکزی پویش امید ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای پویش امید در سراسر کشور بر ضرورت استمرار فعالیت‌های آنها تاکید کرد.
 
وی با اشاره به دستاوردهای فعالیت پویش امید طی چند ماه اخیر، اظهار داشت: با کمک شما دانشجویان و جوانان توانستیم در دانشگاه‌ها روحیه بی‌انگیزگی و بی‌تفاوتی را در همین مدت کوتاه برطرف کنیم که این دستاورد بزرگی است و باید این روند ادامه یابد.
 
عارف با اشاره به برنامه های جوانان عضو فعال در ستاد پویش امید تاکید کرد: دستاوردهای خوبی به دست آورده‌اید. باید این حرکت‌ ادامه پیدا کند چراکه دانشگاه‌ها از پتانسیل اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است و باید فعالیت‌های آغاز شده با تاکید بر اهداف بلندمدت دنبال شود. توصیه من به شما عزیزان این است که لحظه‌ای در ادامه راهی که آغاز کرده‌اید، تردید نکنید.
 
وی ادامه داد: فضایی که در دانشگاه‌ها و بین دانشجویان دیده می شد، بیشتر فضای قهر بود نه فضای عناد.از این رو باید با یک نگاه بلند مدت و فرآیندی، فعالیت‌های پویش امید ادامه یابد تا با انگیزه بخشی به جوانان به خصوص دانشجویان، شبکه گسترده‌ای از جوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی را تشکیل داد.
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار گلایه از برخوردهای حذفی با دانشجویان بر ضرورت تعمیق گفتمان اصلاح‌طلبی تاکید کرد و گفت: اگر بخواهیم روند نامطلوب فعلی متوقف شود راهی جز اصلاحات نداریم و همه حامیان اصلاح‌طلبی در فرصت کم باقی مانده تا برگزاری انتخابات باید تلاش کنند و ضمن آگاه کردن مردم فهیم کشورمان به سناریوهای مختلف پیش رو در امر انتخابات کسی را انتخاب کنند که قرابت نزدیک‌تری با گفتمان  اصلاح‌طلبی داشته باشد و بتواند پاسخ‌گوی خواسته های به حق مردم عزیزمان باشد و مسیر پیشرفت و تعالی کشور را دنبال کند.
 
وی همچنین از ساز و کار ستاد انتخاباتی‌اش طی روزهای آتی خبر داد.
 
معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه راه برون رفت از معضلات فعلی کشور، اصلاحات است، گفت: در انتخابات پیش رو کسانی می‌توانند گفتمان اصلاح‌طلبی را نمایندگی کنند که در سابقه فعالیت‌هایشان نفس این گفتمان را نفی نکرده باشند که البته در بین افرادی که اعلام کاندیداتوری کرده‌اند چنین شخصیت‌هایی دیده می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها