امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77785
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر حلب امروز پنج‌شنبه شاهد تشدید قابل ملاحظه درگیری‌ها میان ارتش سوریه و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر حلب امروز پنج‌شنبه شاهد تشدید قابل ملاحظه درگیری‌ها میان ارتش سوریه و گروه‌های مسلح با یکدیگر بود، به گونه‌ای که این درگیری‌ها پای به مناطق جدیدی در شهر حلب کشیده شده است.

اما کانون درگیری‌های امروز در شهر حلب کوی «هنانو» بود که ارتش سوریه بر آن تسلط دارد و منابع آگاه میدانی تاکید می‌کنند، این منطقه امروز صبح شاهد انفجار تروریستی بزرگی بود.

منابع آگاه تاکید می‌کنند که عناصر مسلح این انفجار تروریستی را از طریق بمبگذاری تونل‌هایی که در این منطقه حفر کرده بودند، انجام دادند.

این درحالی است که درگیری‌ بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح امروز برای اولین بار به کوی «میسلون» نیز کشیده شد که این منطقه نیز تحت کنترل ارتش سوریه است.

همچنین منطقه قدیمی شهر حلب نیز شاهد درگیری‌های شدید هم زمان با دیگر درگیری‌های جاری در کوی‌های دیگر شهر حلب است. این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه حمله گروه‌های مسلح به 2 منطقه السید علی و الجابریه را دفع کرده و در جریان آن ده‌ها تروریست را به هلاکت رساندند.

گروه‌های مسلح تلاش دارند، با تسلط بر منطقه میسلون بر مناطقی مانند الحمیدیه، السید علی و العزیزیه اشراف داشته و این مناطق زیر آتش آنها باشد، اما یک منبع آگاه میدانی سوری اعلام کرد که ارتش سوریه هیچ‌گاه اجازه چنین اقدامی را به گروه‌های مسلح نخواهند داد.

هم زمان با این درگیری‌ها گروه‌های مسلح اقدام به گلوله باران منطقه امن «الجمیلیه» کردند که نشان می‌دهد، گروه‌های مسلح قصد کشاندن درگیری‌ها به این منطقه را نیز دارند.

در همین راستا منابع آگاه میدانی اخبار منتشره در برخی پایگاه‌های خبری وابسته به گروه‌های مسلح مبنی بر تصرف منقطه هنانو را که منطقه‌ای نظامی به شمار می‌آید، رد و تاکید کردند، نیروهای ارتش سوریه حمله عناصر مسلح به این منطقه را دفع و بیش از 50 تروریست را به هلاکت رساندند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها