امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77792
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری وابسته به رادیو تلویزیون سوریه به نقل از رسانه‌های لیبی نوشت که کشورهای غربی، عربی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری وابسته به رادیو تلویزیون سوریه به نقل از رسانه‌های لیبی نوشت که کشورهای غربی، عربی و رژیم صهیونیستی با اشراف دستگاه اطلاعاتی آمریکا در حال بررسی طرحی هستند تا لیبی را به پایگاه اصلی تروریست‌های تکفیری که در سوریه می‌جنگند، تبدیل کنند.

منابع خبری لیبی از یک منبع مطلع نقل کرده‌اند که لیبی در آینده تحت سیطره این تروریست‌های تکفیری قرار خواهد گرفت و که این طرح توسط کشورهای عربی و با همکاری آمریکا و غرب اجرا خواهد شد.

این منبع می‌افزاید که با اجرایی شدن این طرح خطر بازگشت تروریست‌های تکفیری به کشورهای اصلی خود از بین می‌رود و کشورهای غربی و عربی در صورت لزوم می‌توانند آنها را از بین ببرند.

وی با هشدار نسبت به این طرح (غربی - عربی) می‌گوید: «زنگ خطر به صدا درآمده است منتظر کشتارهای دسته جمعی، بریدن سرها،خودروهای بمب‌گذاری شده و کمربندهای انفجاری باشید».

تروریست‌های خارجی که در سوریه در حال جنگ با نظام سوریه هستند از حدود 80 کشور به سوریه وارد شده‌اند که از بارزترین آنان تروریست‌های سعودی، چچنی و تونسی اشاره کرد. 

پادشاه عربستان اخیرا و سرانجام پس از گذشت سه سال از آغاز جنگ علیه سوریه، با صدور قانونی تحت عنوان قانون تروریسم شرکت شهروندان این کشور را در جنگ‌های خارج از عربستان ممنوع و مجازاتی از 3 تا 20 سال برای کسی که این قانون را نقض کند، وضع کرده است.

این اقدام بعد از آن صورت گرفت که بسیاری از کارشناسان نسبت به خطر بازگشت تروریست‌هایی خارجی از سوریه به کشورهای اصلی خود هشدار داده بودند.
انتهای پیام/س.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها