امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77793
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الیوم السابع، خالد الجار الله قائم مقام وزارت خارجه کویت در خصوص اختلافات سیاسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الیوم السابع، خالد الجار الله قائم مقام وزارت خارجه کویت در خصوص اختلافات سیاسی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، روز گذشته مدعی شد: اختلاف‌های سیاسی کشورهای حاشیه خلیج (فارس) با یکدیگر و فراخواندن سفرا سه کشور امارات، عربستان و بحرین از دوحه می‌تواند این کشورها را به سوی نابودی بکشاند.

وی افزود: اختلاف‌های سیاسی پیش آمده میان کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) توان کاری و اجرایی شورای همکاری خلیج (فارس) را تنزل داده و چه بسا در آینده هم تاثیر گذار باشد. اینکه این اختلاف‌ها بر روند نشست‌ شورا تاثیری داشته باشد قبول نداریم و آن را نفی می‌کنیم. اعضای این شورا بر حفظ و نگهداری تجربه‌های کاری شورا تاکید دارند.

الجار الله با اشاره به اینکه کویت همانگونه که در گذشته اعلام کرده، می‌تواند نقش میانجی در حل اختلاف‌های موجود بر عهده بگیرد، تصریح کرد: پس از اظهارات وزیر امور خارجه عربستان، برای پایان دادن به بحران سیاسی موجود، از قطر خواسته شده است تا از حمایت گروه الاخوان دست بردارد.
وی افزود که اختلاف اخیر عربستان و قطر در حال حل شدن است.

انتهای پیام/فق.ص

 

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها