امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77821
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از خبرگزاری فرانسه پس از موج فزآینده غارت اموال عمومی و قتل شهروندان که در پی اعتصاب ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از خبرگزاری فرانسه پس از موج فزآینده غارت اموال عمومی و قتل شهروندان که در پی اعتصاب پلیس شهر سالوادور بهایا صورت گرفته بود، ارتش برزیل وارد این شهر شد.

بنا براین گزارش، پس از شروع اعتصاب پلیس در ساعات پایانی روز سه شنبه، تنها طی یک روز 19 نفر کشته شدند و با به راه افتادن آشوب در سطح شهر، مردم به غارت داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها و مغازه‌های سالوادور بهایا پرداختند.

پس از انتشار گزارشات مربوط به این واقعه، «دیلما روسف» رئیس جمهور برزیل دستور اعزام نیروهای ویژه پلیس و یگان هایی از ارتش را به این شهر صادر کرد که پس از ورود این نیروها به شهر و با بازداشت حداقل 50 نفر، آرامش به شهر بازگشت.

دیلما روسف در بیانیه ای که در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد، قول داد که در صورت نیاز، 250 نیروی پلیس ویژه حاضر در شهر را به پنج هزار پلیس افزایش خواهد داد.

دادگاه ایالتی سالوادور بهایا در حکمی، اعتصاب نیروهای پلیس این شهر را غیرقانونی اعلام کرده و به ازای هر روز اعتصاب، جریمه ای 22 هزار دلاری را برای اتحادیه پلیس این شهر درنظر گرفته است.

نیروهای پلیس شهر سالوادور بهایا که یکی از شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال خواهد بود، خواستار افزایش دستمزد هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار