امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77845
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالعظیم فریدون، رئیس هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان از ناشران کتاب‌های کودک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالعظیم فریدون، رئیس هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان از ناشران کتاب‌های کودک و مؤسسات فرهنگی دعوت کرد تا با برپایی نشست‌های علمی در سرای اهل قلم کودک و نوجوان بر غنای این بخش در نمایشگاه بیفزایند.

فریدون ضمن اشاره به مشارکت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان در مدیریت سرای اهل قلم کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب، اظهار داشت: امسال با هدف مشارکت هر چه بیشتر خانواده‌ها و ناشران، سرای اهل قلم کودک در مجاورت سالن‌های فروش کتاب کودک برپا خواهد شد.

رئیس انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک همچنین از امکان برپایی جلسات رونمایی کتاب و همچنین نقد و بررسی آثار ناشران در این سرا خبر داد.

فریدون اظهار داشت انجمن فرهنگی ناشران همچنین طی مکاتبه با انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن تصویرگران کتاب کودک خواستار مشارکت این انجمن‌ها در سرای اهل قلم کودک شده است.

بنابر فراخوان اعلام شده از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک، ناشران و مؤسسات تا تاریخ 4/2/1393 فرصت دارند نشست‌های پیشنهادی خود را به این انجمن اعلام نمایند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها