امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77848
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، سیروس مقدم ظهر امروز در مراسم تجلیل از برترین‏‌های اجرای طرح مسیر سبز- ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، سیروس مقدم ظهر امروز در مراسم تجلیل از برترین‏‌های اجرای طرح مسیر سبز- ساحل پاک در شهرستان دماوند که با حضور مسئولان محیط زیست، فرماندار دماوند، رئیس دادگستری و قضات این شهرستان و محیط بانان برگزار شد، اظهار کرد: سریال پایتخت 3 اگر کار موفقی بود به این خاطر است که یک کار تیمی و جمعی بود و همه عوامل و دست‌‏اندرکاران در آن سهیم بوده‌‏اند.

وی ضمن قدردانی از حضور هنرمندان و دست‌‏اندرکاران سریال پایتخت در این مراسم اضافه کرد: این سریال به واسطه زحمات شبانه‏‌روزی این عزیزان به یک کار موفق تبدیل شده است.

کارگردان سریال پایتخت افزود: چون احساس می‌‏کنم مدیران زیادی در این مراسم حضور دارند، به چند نکته اشاره می‌‏کنم که البته می‏‌دانم همه آنها به این نکات واقفند.

مقدم ادامه داد: ممکن است قوانین زیادی نوشته شده باشد، اما اجرای صحیح و دقیق قوانین به مدیران شجاع و دوستان و یاران فهیم نیازمند است.

وی با بیان اینکه همان طور که اگر کمک مدیران صدا و سیما نبود، چنین روزی به وجود نمی‌‏آمد که ما امروز در خدمت شما باشیم، افزود: برای حفاظت و نگهداری از محیط زیست و برای تبدیل ناهنجاری‏‌ها به هنجارها به سعه‏‌صدر نیاز داریم.

مقدم با بیان اینکه نطفه توجه به بحث محیط زیست در سریال پایتخت 2 زده شد، گفت: روزی نبود که در روزنامه‏‌ها و رسانه‏‌ها مطلبی در زمینه آسیب به محیط زیست نخوانیم و به همین علت تیم محسن تنابنده و سایر نویسندگان این طور احساس کردند که سریال پایتخت 3 به نحوی نوشته شود که در آن به محیط زیست توجه بیشتری شود.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از صبر و حوصله محیط بانان به خاطر نقش کمدی بهبود فریبا در سریال پایتخت، ادامه داد: پایتخت، یک سریال کمدی بود که البته باید توجه داشت که کار کمدی با ایجاد فضای شوخی و خنده در نهایت تاثیر خوبی از خود بر جای می‌‏گذارد.

کارگردان سریال پایتخت گفت: بعد از ساخت این سریال یک روز وقتی می‏‌خواستم یک چوب کبریت را از داخل خوردو به بیرون بیاندازم، پسر 12 ساله‏‌ام از این کار من جلوگیری کرد و به من گفت که شما که خودت این سریال را در زمینه حفاظت از محیط زیست ساخته‌‏ای، نباید این کار اشتباه را انجام دهی.

مقدم ضمن قدردانی از تمام مسئولان و حاضران در این جلسه خاطرنشان کرد: امیدوارم که این مسیر و ساخت فیلم در زمینه حفاظت از محیط زیست توسط همکارانم ادامه پیدا کند.

در این مراسم هنرمندان و عوامل سریال پایتخت 3 از جمله علیرضا خمسه، محسن تنابنده، احمد مهران‏فر و مهران احمدی، الهام غفوری و مدیر شبک یک سیما حضور داشتند.

انتهای پیام/2568/ب30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار